محل تبلیغات شما

دوربین مداربسته مینیاتوری دوربین هایی با ابعاد بسیار کوچک بوده و اغلب به عنوان دوربین مداربسته مخفی مورد استفاده قرار می گیرند. نام دیگر آنها دوربین پینهول است همچنین به دلیل سایز کوچکشان به آنها سوزنی نیز گفته می شود. کاربرد این دوربین ها معمولا در کاربری هایی است که نیاز به نامحسوس بودن دوربین و تصویربرداری وجود دارد.

ویژگی‌های دوربین مینیاتوری:
دید در شب: دوربین مداربسته مینیاتوری فاقد قدرت دید در شب IR است. بنابراین در شب نمی توان انتظار تصاویر با کیفیتی را از آنها داشت. همچنین در نور کم نیز ممکن است عملکرد مناسبی نداشته باشند به همین دلیل باید از قبل روشنایی محیط را در سطح مناسبی قرار دهید.

لنز: لنز بکار رفته در دوربین مینیاتوری اغلب از نوع ثابت است. در این دوربین ها لنزها معمولا با فاصله کانونی 2.8 میلی متر با زاویه دید 105 و یا 3.6 میلی متر با زاویه هستند.

نصب: برای مخفی کردن این دوربین ها می توان آنها را در اشیا دیگر مانند گلدان، پشت قاب عکس و … پنهان نمود.

کاربرد دوربین پینهول
1. تحت نظر داشتن افراد خاص در منزل مانند پرستار یا نیروی نظافتی
یکی از موارد استفاده دوربین مداربسته مینیاتوری نظارت بر عملکرد پرستار است. برای اطمینان خاطر از اینکه افراد در عدم حضور شما چه رفتاری در هنگام انجام وظایف از خود نشان می دهند. و در مواقعی که سلامت نزدیکان مطرح است استفاده از دوربین مداربسته مینیاتوری می توند مفید فایده باشد.

2. موارد حقوقی و قانونی با اخذ مجوز
در یک سری از کارهای حقوقی و البته با کب مجوز از مراکز قضایی و قانونی می توان برای جمع آوری مدارک ایز این دوربین استفاده نمود. همچنین در فعالیت های پلیسی نیز کاربرد دارندو پلیس می تواند با نصب دوربین مخفی در محیط موفق به شناسایی مجرمین شود.

3. به صورت جاساز در انواع لباس
برای مثال در نیروی پلیس می تواند با نصب دوربین مخفی در لباس نیروها از عملیات های مختلف تصویربرداری نماید.

انواع دوربین مخفی
دوربین مداربسته سوزنی
نوعی از دوربین مخفی، دوربین سوزنی است این دوربین ها دارای لنز بسیار کوچکی هستند که امکان جاساز آنها در پشت سطوح مورد دلخواه وجود دارد. با ایجاد یک حفره بسیار ریز در مکان مورد نظر خود می توانید تصاویر دلخواه خود را توسط این نوع دوربین بگیرید.

دوربین مداربسته سوزنی
دوربین مداربسته بندانگشتی مینیاتوری
نوع دیگری از دوربین مداربسته با نا دوربین بند انگشتی خوهنده می شود. این دوربین 2 مگاپیکسلی مختص کارهای جاسوسی است زیرا ابعاد آن به حدی کوچک است که می توان آن را در هر پوششی جاساز کرد. تکنولوژی این دوربین از نوع آنالوگ HD (AHD) است.

دوربین مداربسته بندانگشتی
دوربین مدار بسته آینه ای
طراحی جالبی از یک دوربین مخفی این مدل است که در پشت یک آینه جاساز شده است بنابراین بیینده در ظاهر آینه را می بیند و متوجه دوربین نخواهد شد. بهتر است برای داشتن تصاویر با کیفیت نور محیط را از قبل تنظیم نمائید.

دوربین مداربسته آینه ای
دوربین مدار بسته هالوژنی:
دوربین مداربسته مخفی که در داخل یک لامپ هالوژنی قرار دارد و می تواند تصاویری با کیفیت قابل قبلول ارائه دهد.


cctv.information دوربین ,مداربسته ,مینیاتوری ,مخفی ,یک ,آینه ,دوربین مداربسته ,این دوربین ,مداربسته مینیاتوری ,دوربین ها ,دوربین مخفی ,دوربین مداربسته مینیاتوریمنبع

آموزش انتقال تصویر هایلوک

خرید دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته

خرید بهترین مارک دوربین مداربسته

دوربین مداربسته آنالوگ HD

تفاوت انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته کیوب cube

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طرفداران اصغر باکردار | دانلود آهنگ جدید اصغر باکردار اسپیس فریم دانلود سرا فروشگاه تاچانکا وبگاه ابهر1378- وبگاه هر ایرانی و ابهری گل سنگ دانلود آهنگ جدید • دانــــلود آهنـــگ • جدید ترین های روز آموزش تعمیرات موبایل بلبرینگ حسن آبادی جنس خوب اینجاست