محل تبلیغات شما

3 نکته اساسی در خرید دوربین هایی با کیفیت تصویر بالا

1.ارزولوشن تصویر

دوربین های مداربسته هایک ویژن با کیفیت تصویری بر مبنای مگاپیکسل ارائه می شوند. هر چه تعداد پیکسل بالاتر باشد، می توان جزئیات بیشتری را در تصویر ارائه شده مشاهده کرد. رزولوشن های موجود در بازار شامل موارد زیر است:

  • 1 مگاپیکسل = (1280*720)اHD
  • 2 مگاپیکسل = (1920*1080) اFull HD
  • 3 مگاپیکسل = 2048*1536
  • 4 مگاپیکسل = 2560*1440
  • 5 مگاپیکسل = 2536*1920
  • 8 مگاپیکسل = 3840*2160 (4K) 

انواع رزولوشن دوربین مداربسته

2. قدرت ضبط دستگاه NVR یا DVR

توجه کنید در صورتی که شما دوربین هایی با کیفیت تصویر بالا خریداری کنید می بایست دستگاه دخیره ساز توانایی ذخیره این حجم از کیفیت را داشته باشد. برای مثال برخی از ذخیره ساز ها قابلیت پشتیبانی از دوربین های 5 مگاپیکسل را دارند و می توانند تصاویر را به صورت زنده به همان کیفیت نشان دهند. اما شاید توان ضبط تصویر نهایتا 3 مگاپیکسل بیشتر نباشد. بنابراین در صورت بازبینی تصاویر شما تصاویری با کیفیت 3 مگاپیکسل را مشاهده می نمایید.

3. قابلیت های تصویری همانند WDR ،BLC ،3DDNR

در صورتی که دوربین های مورد نظر در شرایط نوری نامناسب مانند روبروی درب های ورودی با تابش مستقیم نور، روبروی پنجره و … قرار داشته باشند. وجود قابلیت هایی همچون WDR ،BLC ،3DDNR می تواند از روزلوشن بالای تصویر نیز پر اهمیت تر باشند. در تصاویر زیر می توانید مثال هایی از تصاویر با این قابلیت ها را مشاهده کنید.

قابلیت WDR در دوربین مداربسته: قابلیت WDR مخفف عبارت Wide Dynamic Range به معنای طیف گسترده ای پویا می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید تابش نور در پشت سوژه باعث سیاه شدن تصویر شده است. در قابلیت WDR در دوربین هایک ویژن تنظیمات تصویر به گونه ای صورت می پذیرد که تصاویر با بالاترین کیفیت و با تنظیمات روشنایی  متعادل ارائه شوند.

WDR در دوربین مداربسته

قابلیت BLC در دوربین مداربسته: BLC یا Back light Compensation به معنی جبران نور پس زمینه است.در دوربین مداربسته با وضوح بالا در این قابلیت از شدت نور پس زمینه در مکان هایی با تابش نور مستقیم کاسته شده و مانع از سیاه شدن تصویر می شود.

BLC در دوربین مداربسته

قابلیت 3DDNR در دوربین مداربسته: 3DDNR یا 3-Dimensional Noise Reduction به معنی کاهش نویز 3 بعدی است که وظیفه کاهش نویز در تصاویر را بر عهده دارد. نویز در تصویر به علت های مختلفی رخ می دهد. وجود این قابلیت تا حد زیادی از نویز کاسته و تصاویر با کیفیت تری ارائه می دهد.


cctv.information تصویر ,مگاپیکسل ,قابلیت ,دوربین ,کیفیت ,تصاویر ,با کیفیت ,در دوربین ,دوربین مداربسته ,تصاویر با ,در تصویرمنبع

آموزش انتقال تصویر هایلوک

خرید دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته

خرید بهترین مارک دوربین مداربسته

دوربین مداربسته آنالوگ HD

تفاوت انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته کیوب cube

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
زمستون مرکز خدمات تعمیرات مویک 2 سفارش سنسور نوری فایل کده نگاه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ صنم سایت همه چیز راهنمای سفرهای ارزان به مناطق توریستی CartoonLand Wiki مرکز تعمیرات و ارتفاء فلزیاب و طلا یاب 09196838262