محل تبلیغات شما

در حال حاضر اکثر کاربرانی که از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند می توانند  تصویر دوربین های خود را در بستر اینترنت مشاهده کنند. اما بسیاری از کاربران این سوال را در ذهن خود دارند که میزان حجم اینترنت مصرفی دوربین مدار بسته آنها چقدر است. در پاسخ باید بدانید حجم اینترنت مصرفی برای هر کاربر بسته به موارد زیر متفاوت است:

عوامل موثر در حجم مصرفی اینترنت در دوربین مداربسته

1. تعداد دوربین های مدار بسته: هر چه تعداد دوربین ها بیشتر باشد میزان اینترنت مصرفی بیشتر است.
2. کیفیت دوربین مدار بسته: هر چه کیفیت دوربین مدار بسته بیشتر باشد حجم مصرفی بیشتر است.
3. کیفیت تنظیم شده در برنامه انتقال تصویر: در زمان راه اندازی برنامه انتقال تصویر شما می توانید کیفیت تصویر خود را در حالت اصلی (Main Streem) با حجم مصرفی بالا و یا کیفیت پایین تر (Sub Streem) قرار دهید.

بدانید : تنها در زمانی که از برنامه انتقال تصویر استفاده می کنید از حجم اینترنت شما کاسته می شود. اغلب افراد تنها ساعاتی از روز را به سراغ این برنامه رفته و از آن استفاده می کنند و بنابراین حجم اینترنت مصرفی آنها بسیار ناچیز خواهد بود.

محاسبه حجم مصرفی اینترنت در دوربین مداربسته:

در صورتی که شما در طول روز به صورت مداوم دوربین های خود را از طریق اینترنت مشاهده می کنید، می توانید از برنامه های زیر برای بدست آوردن حجم اینترنت مصرفی خود استفاده کنید.

نرم افزار پیشنهادی برای کامپیوتر:

میزان حجم اینترنت مصرفی دوربین مدار بسته

به کمک این برنامه کم حجم و پرکاربرد می توانید پهنای باند خود را اندازه بگیرید. این برنامه دارای یک ویجت کوچک است که در نوار پایینی صفحه در سمت راست کنار نمایش دهنده زمان ظاهر می گردد با استفاده از این برنامه می توانید مصرف شبکه، گزارش فعالیت ها و …را مشاهده نمود.

 

نرم افزار پیشنهادی برای تلفن همراه اندروید:

میزان حجم اینترنت مصرفی دوربین مدار بسته

این برنامه میزان مصرف حجم اینترنت شما را نمایش می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید مصرف اینترنت خود را در روز جاری، دیروز و تا 30 روز گذشته را مشاهده نمائید. بنابراین می توانید به کمک آن میزان حجم مصرف اینترنت خود را به راحتی مدیریت نمائید.


cctv.information اینترنت ,حجم ,دوربین ,برنامه ,مصرفی ,استفاده ,می توانید ,حجم اینترنت ,این برنامه ,خود را ,مدار بسته ,برنامه انتقال تصویرمنبع

آموزش انتقال تصویر هایلوک

خرید دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته

خرید بهترین مارک دوربین مداربسته

دوربین مداربسته آنالوگ HD

تفاوت انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته کیوب cube

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیفان خرید و فروش قطعات بیل مکانیکی هپکو قالیشویی فارسی موزیک جدید ایرانی خبر تجميل الانف قیمت نقاشی ساختمان اجناس فوق العاده مجله شما 0292|دانلود|آهنگ|فیلم|برنامه|موزیک ویدیو|موبایل|کتاب|سرگرمی|ترول